O nas

Firma Cargo Silesia Patryk Parkitny rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Poprzez zdobyte do tej pory doświadczenie wiemy jak najlepiej zrealizować zlecenie pod względem rzetelności i punktualności. Wiemy również jak kompleksowo zagwarantować profesjonalny transport powierzonego nam towaru.

Obszarem naszej działalności jest terytorium Unii Europejskiej, jednakże specjalizujemy się także w transporcie krajowym.

Posiadamy wszelkie zezwolenia i licencje w zakresie transportowym i spedycyjnym, w tym pozwolenie na transport odpadów czy towarów niebezpiecznych ADR. Mimo to stale poszerzamy zakres pozwoleń, aby nasze kompetencje wciąż rosły. Dysponujemy niezawodną flotą pojazdów oraz wykwalifikowanym zespołem kierowców. Nasz zespół pracowników jest elastyczny, otwarty i oferuje nienaganną obsługę naszym klientom. Wszystkie nasze transporty są zgodne z prawem przewozowym i konwencja CMR.

Cechuje nas:

  • indywidualne podejście do klienta,
  • precyzyjność w wykonywaniu zleceń transportowych,
  • rzetelność,
  • a także terminowość, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm od początku do końca realizacji zlecenia. Naszą ofertę współpracy kierujemy do klientów indywidualnych jak i do dużych przedsiębiorstw. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.